• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamStatusDetails
    vr 23-feb. 18:30SC Nowruz 3csv Apeldoorn 2Te spelen
    vr 23-feb. 21:00De Gastronoom Arnhem 1csv Apeldoorn 4Te spelen
    za 24-feb. 08:30csv Apeldoorn JO13-4DTS '35 Ede JO13-4Te spelen
    za 24-feb. 08:30csv Apeldoorn JO10-5Albatross JO10-2Te spelen
    za 24-feb. 08:30csv Apeldoorn JO10-2AGOVV JO10-2Te spelen
    za 24-feb. 08:30csv Apeldoorn JO11-5Robur et Velocitas JO11-5Te spelen
    za 24-feb. 08:30csv Apeldoorn JO15-3VVO JO15-3Te spelen
    za 24-feb. 08:30Sparta Nijkerk JO10-1csv Apeldoorn JO10-1Te spelen
    za 24-feb. 08:30WSV JO10-5csv Apeldoorn JO10-4Te spelen
    za 24-feb. 10:00csv Apeldoorn JO9-3Robur et Velocitas JO9-2Te spelen
    za 24-feb. 10:00csv Apeldoorn JO8-3Loenermark JO8-1JMTe spelen
    za 24-feb. 10:00csv Apeldoorn JO9-1SEH JO9-1Te spelen
    za 24-feb. 10:00csv Apeldoorn JO8-2Voorwaarts T JO8-2JMTe spelen
    za 24-feb. 10:00EZC '84 JO14-1csv Apeldoorn JO14-3Te spelen
    za 24-feb. 10:00Albatross JO10-1csv Apeldoorn JO10-3Te spelen
    za 24-feb. 10:15Blauw Geel '55 JO17-1csv Apeldoorn JO17-2Te spelen
    za 24-feb. 10:30csv Apeldoorn JO16-1Orion JO16-1Te spelen
    za 24-feb. 10:30csv Apeldoorn JO16-2Excelsior Z. JO16-1Te spelen
    za 24-feb. 10:30csv Apeldoorn JO15-2Oene JO15-1Te spelen
    za 24-feb. 10:45DVC '26 JO9-1JMcsv Apeldoorn JO9-2Te spelen
    za 24-feb. 12:00ACV JO17-1csv Apeldoorn JO17-1Te spelen
    za 24-feb. 12:15SVI O23-1csv Apeldoorn O23-1Te spelen
    za 24-feb. 12:30csv Apeldoorn 2Hoevelaken 3Te spelen
    za 24-feb. 12:30De Hoven JO15-1csv Apeldoorn JO15-4Te spelen
    za 24-feb. 13:00csv Apeldoorn 4Sportclub Deventer 2Te spelen
    za 24-feb. 13:00csv Apeldoorn 12EZC '84 4Te spelen
    za 24-feb. 13:00De Veluwse Boys 2csv Apeldoorn 5Te spelen
    za 24-feb. 13:00Veensche Boys 6csv Apeldoorn 6Te spelen
    za 24-feb. 14:30Prins Bernhard 4csv Apeldoorn 8Te spelen
    za 24-feb. 15:00csv Apeldoorn 10Oene 4Te spelen
    za 24-feb. 15:00WSV O23-2csv Apeldoorn O23-3Te spelen
    za 24-feb. 15:30csv Apeldoorn 9Groen Wit '62 8Te spelen
    za 24-feb. 16:00Robur et Velocitas O23-2csv Apeldoorn O23-2Te spelen
    ma 26-feb. 20:30csv Apeldoorn 4ATIK 6Te spelen
    ma 26-feb. 21:30csv Apeldoorn 6ATIK 14Te spelen
    wo 28-feb. 17:00Klarenbeek SC JO9-1JMcsv Apeldoorn JO9-4Te spelen
    wo 28-feb. 20:15csv Apeldoorn 7ATIK 15Te spelen
    wo 28-feb. 21:30FC RDC 2csv Apeldoorn 3Te spelen
    vr 01-mrt. 18:30ATIK 11csv Apeldoorn 8Te spelen
    vr 01-mrt. 22:30csv Apeldoorn 10ATIK 17Te spelen
    za 02-mrt. 08:30csv Apeldoorn JO12-5Groen Wit '62 JO12-3Te spelen
    za 02-mrt. 08:30csv Apeldoorn JO12-2Colmschate '33 JO12-2Te spelen
    za 02-mrt. 08:30csv Apeldoorn JO10-1VVOP JO10-1Te spelen
    za 02-mrt. 08:30csv Apeldoorn JO10-4ZVV '56 JO10-3Te spelen
    za 02-mrt. 08:30csv Apeldoorn JO10-3ZVV '56 JO10-1Te spelen
    za 02-mrt. 08:30csv Apeldoorn JO13-5DTS '35 Ede JO13-5Te spelen
    za 02-mrt. 08:30csv Apeldoorn JO12-3Victoria Boys JO12-1JMTe spelen
    za 02-mrt. 08:30Hoevelaken JO13-2JMcsv Apeldoorn JO13-4Te spelen
    za 02-mrt. 08:30Victoria Boys JO12-3csv Apeldoorn JO12-4Te spelen
    za 02-mrt. 08:30Victoria Boys JO8-1JMcsv Apeldoorn JO8-3Te spelen
    za 02-mrt. 08:30Veensche Boys JO13-1csv Apeldoorn JO13-2Te spelen
    za 02-mrt. 08:30Voorwaarts T JO11-2csv Apeldoorn JO11-3Te spelen
    za 02-mrt. 09:00FC Zutphen JO8-2csv Apeldoorn JO8-2Te spelen
    za 02-mrt. 09:00Apeldoornse Boys JO10-2JMcsv Apeldoorn JO10-5Te spelen
    za 02-mrt. 09:00Helios JO11-2csv Apeldoorn JO11-5Te spelen
    za 02-mrt. 09:30Rohda Raalte JO10-3csv Apeldoorn JO10-2Te spelen
    za 02-mrt. 09:45ABS JO13-1csv Apeldoorn JO13-3Te spelen
    za 02-mrt. 09:45AGOVV JO11-2csv Apeldoorn JO11-2Te spelen
    za 02-mrt. 10:00csv Apeldoorn JO14-3VIOS V. JO14-1Te spelen
    za 02-mrt. 10:00csv Apeldoorn JO9-2DZC '68 JO9-2Te spelen
    za 02-mrt. 10:00csv Apeldoorn JO11-1De Bataven JO11-1Te spelen
    za 02-mrt. 10:00csv Apeldoorn JO12-1SEH JO12-1Te spelen
    za 02-mrt. 10:00csv Apeldoorn JO8-1WSV JO8-1Te spelen
    za 02-mrt. 10:30csv Apeldoorn O23-1WSV O23-1Te spelen
    za 02-mrt. 10:30csv Apeldoorn JO13-1Koninklijke HFC JO13-1Te spelen
    za 02-mrt. 10:30csv Apeldoorn JO15-2Sparta Nijkerk JO15-2Te spelen
    za 02-mrt. 10:30FC Zutphen JO9-1csv Apeldoorn JO9-1Te spelen
    za 02-mrt. 10:30Columbia JO11-4csv Apeldoorn JO11-4Te spelen
    za 02-mrt. 11:00DIO '30 JO16-1csv Apeldoorn JO16-2Te spelen
    za 02-mrt. 11:30csv Apeldoorn JO16-3SDC Putten JO16-2Te spelen
    za 02-mrt. 11:30csv Apeldoorn JO15-4SV Schalkhaar JO15-3Te spelen
    za 02-mrt. 11:30WSV JO9-3csv Apeldoorn JO9-3Te spelen
    za 02-mrt. 12:00Harfsen 2csv Apeldoorn 4Te spelen
    za 02-mrt. 12:00vv Ede/Victoria 2csv Apeldoorn 2Te spelen
    za 02-mrt. 12:00Apeldoornse Boys JO17-1csv Apeldoorn JO17-3Te spelen
    za 02-mrt. 12:15csv Apeldoorn O23-2Apeldoornse Boys O23-1Te spelen
    za 02-mrt. 12:30csv Apeldoorn JO14-1JMVVOG Harderwijk JO14-1JMTe spelen
    za 02-mrt. 12:30't Harde JO17-2csv Apeldoorn JO17-4Te spelen
    za 02-mrt. 13:00csv Apeldoorn 5Stroe 4Te spelen
    za 02-mrt. 13:00csv Apeldoorn JO18-1AFC Quick 1890 JO18-1Te spelen
    za 02-mrt. 13:00RKSV Driel JO16-1csv Apeldoorn JO16-1Te spelen
    za 02-mrt. 13:30csv Apeldoorn 6Sparta Nijkerk 9Te spelen
    za 02-mrt. 13:30csv Apeldoorn O23-3Sparta Nijkerk O23-4Te spelen
    za 02-mrt. 14:30csv Apeldoorn 11SP Teuge 3Te spelen
    za 02-mrt. 14:30Oene 4csv Apeldoorn 12Te spelen
    za 02-mrt. 14:30ZVV '56 JO16-1csv Apeldoorn JO16-4Te spelen
    za 02-mrt. 14:30GVA JO19-1csv Apeldoorn JO19-1Te spelen
    za 02-mrt. 15:00csv Apeldoorn JO15-1Vogido JO15-1Te spelen
    za 02-mrt. 15:00SEH 6csv Apeldoorn 10Te spelen
    za 02-mrt. 15:30csv Apeldoorn JO17-1Drachtster Boys JO17-1Te spelen
    za 02-mrt. 15:30csv Apeldoorn JO17-2Diepenveen JO17-1Te spelen
    za 02-mrt. 15:30Robur et Velocitas 2csv Apeldoorn 9Te spelen
    za 02-mrt. 16:00csv Apeldoorn 8EFC '58 4Te spelen
    za 02-mrt. 16:00csv Apeldoorn JO19-2Zwart Wit '63 JO19-2Te spelen
    za 02-mrt. 17:30csv Apeldoorn 3Lunteren 3Te spelen
    za 02-mrt. 18:00SC Bemmel 1csv Apeldoorn 1Te spelen
    ma 04-mrt. 20:15ATIK 14csv Apeldoorn 7Te spelen
    ma 04-mrt. 20:30csv Apeldoorn 9SP Teuge 2Te spelen
    ma 04-mrt. 21:15csv Apeldoorn 3SC Nowruz 4Te spelen
    wo 06-mrt. 19:30ATIK 15csv Apeldoorn 5Te spelen
    wo 06-mrt. 21:15Victoria Boys 2csv Apeldoorn 4Te spelen
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    ma 19-feb. 21:30csv Apeldoorn 9Victoria Boys 34 - 8
    ma 19-feb. 21:15csv Apeldoorn 1ZVV Haantje 30 - 3
    ma 19-feb. 20:30csv Apeldoorn 7csv Apeldoorn 58 - 5
    za 17-feb. 15:00csv Apeldoorn 3Terschuurse Boys 30 - 2
    za 17-feb. 15:00DTS '35 Ede 1csv Apeldoorn 11 - 1
    za 17-feb. 15:00Spcl. Brummen 3csv Apeldoorn 73 - 6
    za 17-feb. 14:30csv Apeldoorn 9Columbia 31 - 1
    za 17-feb. 14:30VVOG 7csv Apeldoorn 82 - 1
    za 17-feb. 14:30KCVO 2csv Apeldoorn 128 - 2
    za 17-feb. 13:30csv Apeldoorn 6SDV Barneveld 101 - 1
    za 17-feb. 13:00v.v. Dieren JO15-2JMcsv Apeldoorn JO15-30 - 16
    za 17-feb. 12:30csv Apeldoorn 2Stroe 32 - 1
    za 17-feb. 12:30csv Apeldoorn JO17-1Grol JO17-15 - 2
    za 17-feb. 10:45DVS'33 Ermelo JO17-3csv Apeldoorn JO17-36 - 1
    za 17-feb. 10:30csv Apeldoorn JO13-1AFC 34 JO13-10 - 6
    za 17-feb. 10:30csv Apeldoorn o23-1NEO O23-11 - 1
    za 17-feb. 10:30Zeewolde JO17-2csv Apeldoorn JO17-20 - 7
    za 17-feb. 09:30Colmschate '33 JO12-1csv Apeldoorn JO12-27 - 1
    vr 16-feb. 21:30csv Apeldoorn 2KCVO 16 - 10
    vr 16-feb. 20:30De Meipoort 5csv Apeldoorn 35 - 2
    vr 16-feb. 19:30csv Apeldoorn 10Andarinyo 65 - 5