• Agenda


    feb
    24
    Wedstrijdbespreking JO16-1

    Instructielokaal

    Inlichtingen Marco Fella

    Deze activiteit duurt van 09:30 t/m 09:45 uur

    feb
    24
    Bijeenkomst

    Businessruimte

    Inlichtingen John Burghout

    Deze activiteit duurt van 14:00 t/m 14:00 uur

    feb
    27
    Spelersgesprekken O23

    Jeugdkamer

    Inlichtingen Henk Calot

    Deze activiteit duurt van 18:45 t/m 20:00 uur

    feb
    27
    Overleg ToT

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Henk Calot

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 20:30 uur

    feb
    28
    Verhuur extern

    Bestuurskamer

    Inkichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 11:30 uur

    feb
    28
    CIOS leerlingen

    Bestuurskamer

    Theoretische les

    Deze activiteit duurt van 14:00 t/m 15:30 uur

    feb
    28
    Spelersgesprekken 14-1

    Jeugdkamer

    Inlichtingen Dennis Boor

    Deze activiteit duurt van 17:00 t/m 21:00 uur

    feb
    28
    Bestuursvergadering

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Wim Tamboer

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    feb
    29
    Evenement Businessclub

    Kantine

    Bijeenkomst voor genodigden met als gastspreker PaulBosvelt. Spelers die getraind hebben kunnen terecht in bestuurskamer.

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:30 uur

    mrt
    03
    Stenice & Co

    Businessruimte

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 10:00 t/m 15:00 uur

    mrt
    05
    Technische Zaken

    Seniorenkamer

    Inlichtingen John Burghout

    Deze activiteit duurt van 18:30 t/m 20:30 uur

    mrt
    05
    Overlege delegatie bestuur

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Wim Tamboer

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 21:00 uur

    mrt
    10
    Training Regioselectie Salland MO14

    Veld 6

    Inlichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 09:30 t/m 12:30 uur

    mrt
    10
    Training Regioselectie Salland MO16

    Veld 7

    Inlichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 09:30 t/m 12:30 uur

    mrt
    11
    Selectietrainers overleg

    Businessruimte

    Inlichtingen Paul de Bruin

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    mrt
    12
    Teamindelingscommissie

    Seniorenkamer

    Inlichtingen Paul de Bruin

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 21:00 uur

    mrt
    18
    Workshop NAVIVA

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 15:15 t/m 17:15 uur

    mrt
    19
    Bespreking Combi Team

    Instructielokaal

    Inlichtingen Henk Calot

    Deze activiteit duurt van 18:45 t/m 19:15 uur

    mrt
    19
    Sponsorcommissie

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Hans Bijwaard

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    mrt
    20
    ALV AV Veluwe

    Businessruimte

    Inlichtingen Roel Engelen

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    mrt
    24
    Stenice & Co

    Businessruimte

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 10:00 t/m 15:00 uur

    mrt
    24
    Regioselectie Salland MO14

    Veld 7

    Wedstrijd Salland MO14 - MVVA Inlichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 12:00 uur

    mrt
    24
    Regioselectie Salland MO16

    Veld 7

    Wedstrijd Salland MO16 - MVVA Inlichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 12:00 uur

    mrt
    27
    Overleg Rory Wensink

    Jeugdkamer

    Deze activiteit duurt van 19:15 t/m 20:15 uur

    mrt
    28
    Bestuursvergadering

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Wim Tamboer

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    mrt
    29
    GESLOTEN

    Kantine

    Goede Vrijdag

    De activiteit duurt de gehele dag

    apr
    01
    GESLOTEN

    Kantine

    Tweede Paasdag

    De activiteit duurt de gehele dag

    apr
    02
    Technische Zaken

    Bestuurskamer

    Inlichtingen John Burghout

    Deze activiteit duurt van 18:30 t/m 20:30 uur

    apr
    07
    Training Regioselectie Salland MO16

    Veld 7

    Inlichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 12:30 uur

    apr
    07
    Training Regioselectie Salland MO14

    Veld 6

    Inlichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 12:30 uur

    apr
    08
    KNVB workshop

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Wim Tamboer

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur

    apr
    13
    Reunie Balkonside

    Kantine

    Inlichtingen Jasper Oosterman en Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 15:00 t/m 20:00 uur

    apr
    15
    Workshop NAVIVA

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 15:15 t/m 17:15 uur

    apr
    16
    Sponsorcommissie

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Hans Bijwaard

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    apr
    16
    Coordinatoren midden en bovenbouw

    Instructielokaal

    Inlichtingen Paul de Bruin

    Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 22:00 uur

    apr
    21
    Regioselectie Salland MO14

    Veld 7

    Wedstrijd Salland MO14

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 12:00 uur

    apr
    21
    Regioselectie Salland MO16

    Veld 6

    Wedstrijd regioselectie Salland MO16

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 12:00 uur

    apr
    25
    Bestuursvergadering

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Wim Tamboer

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    apr
    27
    GESLOTEN

    Sportpark

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    De activiteit duurt de gehele dag

    mei
    07
    Technische Zaken

    Bestuurskamer

    Inlichtingen John Burghout

    Deze activiteit duurt van 18:30 t/m 20:30 uur

    mei
    09
    GESLOTEN

    Kantine

    Hemelvaartsdag

    De activiteit duurt de gehele dag

    mei
    12
    Training Regioselectie Salland MO16

    Veld 6

    Inichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 12:30 uur

    mei
    12
    Training Regioselectie Salland MO14

    Veld 7

    Inlichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 12:30 uur

    mei
    14
    Coordinatoren midden en bovenbouw

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Paul de Bruin

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    mei
    21
    Sponsorcommissie

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Hans Bijwaard

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    mei
    23
    Blue Light United

    Veld 6

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 18:00 uur

    mei
    23
    Blue Light United

    Veld 7

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 18:00 uur

    mei
    23
    Blue Light United

    Veld 5

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 18:00 uur

    mei
    24
    Blue Light United

    Veld 7

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 18:00 uur

    mei
    24
    Blue Light United

    Veld 5

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 18:00 uur

    mei
    24
    Blue Light United

    Veld 6

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 18:00 uur

    mei
    25
    Blue Light United

    Veld 5

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 16:00 uur

    mei
    25
    Blue Light United

    Veld 7

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 16:00 uur

    mei
    25
    Blue Light United

    Veld 6

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 16:00 uur

    mei
    26
    Stenice & Co

    Businessruimte

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 10:00 t/m 15:30 uur

    mei
    26
    1ste selectie RSS Storm MO14

    Veld 6

    Regioslectie Salland MO14 Inlichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 13:00 uur

    mei
    26
    1ste selectie RSS Storm MO16

    Veld 7

    Regioselectie Salland MO16 Inlichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 13:00 uur

    mei
    30
    Bestuursvergadering

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Wim Tamboer

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    mei
    31
    Medewerkersavond

    Kantine

    Inlichtingen Jan Veeneman en Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 23:00 uur

    jun
    02
    2e selectie RSS Storm MO14

    Veld 6

    Regioselectie Salland MO14 Inlichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 13:00 uur

    jun
    02
    2e selectie RSS Storm MO16

    Veld 6

    Regioselectie Salland MO16 Inlichtingen Jelmer Veeneman

    Deze activiteit duurt van 10:30 t/m 13:00 uur

    jun
    04
    Technische Zaken

    Bestuurskamer

    Inlichtingen John Burghout

    Deze activiteit duurt van 18:30 t/m 20:30 uur

    jun
    11
    Teamindeling met alle trainers

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Paul de Bruin

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    jun
    12
    Teamindeling met alle trainers

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Paul de Bruin

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    jun
    15
    Tournament of Talent

    Sportpark

    Inlichtingen John Burghout en Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 08:00 t/m 18:00 uur

    jun
    17
    Workshop NAVIVA

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 15:15 t/m 17:15 uur

    jun
    18
    Ledenvergadering

    Kantine

    Inlichtingen Wim Tamboer

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 21:00 uur

    jun
    18
    Sponsorcommissie

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Hans Bijwaard

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    jun
    22
    RED & YELLOW

    Sportpark

    Voorlopig onder voorbehoud. Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 10:00 t/m 21:00 uur

    jun
    27
    Bestuursvergadering

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Wim Tamboer

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 22:00 uur

    jun
    29
    Reunie Lagere Senioren

    Kantine

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 16:00 t/m 20:00 uur

    jul
    05
    Jeugdkamp JOC

    Sportpark

    Inlichtingen JOC

    Deze activiteit duurt van 05 jul t/m 07 jul

    jul
    08
    GESLOTEN

    Kantine

    Deze activiteit duurt van 08 jul t/m 04 aug

    jul
    14
    Stenice & Co

    Businessruimte

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 10:00 t/m 15:00 uur

    jul
    16
    Go Ahead Eagels Soccer Camp

    Sportpark

    Inlichtingen Willem Kempe

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 15:00 uur

    jul
    17
    Go Ahead Eagels Soccer Camp

    Sportpark

    Inlichtingen Willem Kempe

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 15:00 uur

    jul
    18
    Go Ahead Eagels Soccer Camp

    Sportpark

    Inlichtingen Willem Kempe

    Deze activiteit duurt van 09:00 t/m 15:00 uur

    okt
    12
    OKTOBERFEST

    Kantine

    Inlichtingen Roy Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 18:00 t/m 22:00 uur

    okt
    18
    GESLOTEN

    Kantine

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    De activiteit duurt de gehele dag

    okt
    18
    Ladiesnight

    Kantine

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 23:30 uur

    okt
    21
    Workshop NAVIVA

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 15:15 t/m 17:15 uur

    nov
    18
    Workshop NAVIVA

    Bestuurskamer

    Inlichtingen Gert Bloemendal

    Deze activiteit duurt van 15:15 t/m 17:15 uur