• csv Apeldoorn 10

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kroon, JanTechnische stafTrainer/coach
    Lichtenberg, GertTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Pul, JeffreyOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cornelissen, TimTeamspeler
    Ham, TomTeamspeler
    Jong, David deTeamspeler
    Kappers, JaapTeamspeler
    Kappers, JaronTeamspeler
    Kloppers, OmarTeamspeler
    Kroon, NoahTeamspeler
    Moddekolk, LudoTeamspeler
    Mulder, NickTeamspeler
    Nijenkamp, CasTeamspeler
    Prijs, JasperTeamspeler
    Pul, JeffreyTeamspeler
    Rutting, JamieTeamspeler
    Schie, David VanTeamspeler
    Sloots, SvenTeamspeler
    Sommer, JurriƫnTeamspeler
    Wagenvoorde, DavidTeamspeler
    Weijkamp, JobTeamspeler
    Weijn, JoeyTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 dec. 14:30csv Apeldoorn 12 - csv Apeldoorn 10Sportpark Orderbos
    16 dec. 15:00csv Apeldoorn 10 - Elspeet 5Sportpark Orderbos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 nov.csv Apeldoorn 10 - KCVO 21 - 4
  • Poulestanden csv Apeldoorn 10 ( 6e klasse 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EZC '84 4760135142118
    2KCVO 2760133141918
    3Elspeet 5650129151415
    4csv Apeldoorn 10742124121214
    5csv Apeldoorn 1264112391413
    6VIOS V. 383143032-210
    7Nunspeet 882152840-127
    8EFC '58 761141523-84
    9Oene 461051023-133
    10SEH 66105739-323
    11SP Teuge 671061831-133

    Poulestanden csv Apeldoorn 10 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 086 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn 1033007259
    2WVF 1431116424
    3SEH 531026603
    4Oene 5301229-71

    Poulestanden csv Apeldoorn 10 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO Regio 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Robur et Velocitas O23-211006063
    2Victoria Boys 311006063
    3SKV 611006243
    4WSV 411007433
    5V.V. Barneveld 411004133
    6Union O23-211004133
    7VDZ O23-111003033
    8DVV O23-111007523
    9Arnhemse Boys Schuytgraaf 211005323
    10Uchta 211002023
    11Groen Wit '62 711004313
    12DUNO D 311003213
    13ESA 35+211003213
    14Uchta 411003213
    15De Kieviten 311002113
    16Jonker Boys 211001013
    17Elistha O23-111003303
    18Sportclub Groessen 5 (zat)11002203
    19Advendo '57 500000000
    20sv DFS 400000000
    21Groen Wit '62 800000000
    22SV Twello O23-100000000
    23Woezik 710013300
    24SC Rijnland 210012200
    25csv Apeldoorn o23-2100134-10
    26Bennekom 11100123-10
    27sv DFS 5100123-10
    28Zuid Arnhem 4100123-10
    29V.V. Barneveld 5100112-10
    30Nijmegen 5100101-10
    31SCW '23 6100157-20
    32SCW '23 8100135-20
    33Beuningse Boys 5100102-20
    34csv Apeldoorn 12100147-30
    35Lunteren 7100114-30
    36Nijmegen 2100114-30
    37SC Rheden 4100103-30
    38SVHA 2100126-40
    39csv Apeldoorn 10100106-60
    40csv Apeldoorn 9100106-60
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    csv Apeldoorn 12

    VS

    csv Apeldoorn 10

    09 december 202314:30 uur
    Sportpark Orderbos veld 9-

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    csv Apeldoorn 10

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd