• csv Apeldoorn 7

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Yperenburg, Kevin vanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bosch, ChrisTeamspeler
    Bouterse, DaanTeamspeler
    Duijvenboden, Matthijs vanTeamspeler
    Gerritsen, JeffreyTeamspeler
    Hertgers, VincentTeamspeler
    Heuvel, Martijn van denTeamspeler
    Hoek, Nathan van derTeamspeler
    Jansen, DennisTeamspeler
    Kip, DennieTeamspeler
    Kok, JeroenTeamspeler
    Kool, AlexTeamspeler
    Maurik, Tristan vanTeamspeler
    Ribbink, TychoTeamspeler
    Stoltenborg, IvanTeamspeler
    Yperenburg, Kevin vanTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 16:00csv Apeldoorn 7 - Warnsveldse Boys 2Sportpark Orderbos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Helios 5 - csv Apeldoorn 70 - 2
  • Poulestanden csv Apeldoorn 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn 719132469333641
    2WSV 317122367412638
    3Eerbeekse Boys 618122458193938
    4Harfsen 317100746341230
    5SC Klarenbeek 21993774433130
    6Warnsveldse Boys 21692565461929
    7Activia 3187474642425
    8SP Teuge 4167364943624
    9Groen Wit '62 91961123950-1119
    10Helios 51822143466-328
    11Be Quick Z. 419011818148-1301
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    csv Apeldoorn 7

    VS

    Warnsveldse Boys 2

    21 mei 202216:00 uur
    Sportpark Orderbos -9-

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    csv Apeldoorn 7

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,74

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,16

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd