• csv Apeldoorn 3 maandag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Geerenstein, Maarten vanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bastiaans, BenitoTeamspeler
    Geerenstein, Maarten vanTeamspeler
    Geerenstein, Rogier vanTeamspeler
    Geerts, EricTeamspeler
    Groot, Jaap deTeamspeler
    Kamphuis, MichelTeamspeler
    Kamphuis, SanderTeamspeler
    Steeg, Daan van derTeamspeler
    Visser, ChristiaanTeamspeler
    Welzen, Joost vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 jun.csv Apeldoorn JO19-1 - Roda '46/ JO19-13 - 1
    29 meiSC Nowruz 4 - csv Apeldoorn 36 - 5
  • Poulestanden csv Apeldoorn 3 ( 3e klasse 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATIK 6181431122655745
    2Blauw Wit ’66/BLM 1201343159946543
    3SC Nowruz 4201334116833342
    4csv Apeldoorn 4181035107683933
    5Victoria Boys 220103710196533
    6Victoria Boys 12010191451182731
    7FC RDC 2199198186-528
    8csv Apeldoorn 320521364111-4717
    9Excelsior '31 81850137393-2015
    10ATIK 719411489134-4513
    11SC Nowruz 620211751160-1097

    Poulestanden csv Apeldoorn 3 ( Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 084 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn 311005143
    2SC Nowruz 8100115-40

    Poulestanden csv Apeldoorn 3 ( Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 1 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVV Twente 21100143113
    2Jonge Kracht 1110016793
    3csv Apeldoorn 4110010193
    4Heracles Almelo Futsal 7110010193
    5Sportclub Olympic 3110010193
    6DAVO 111009093
    7Turkse Kracht 4110011383
    8Sportclub Olympic 9110010283
    9SML 1110010373
    10Blauw Wit '66 211009273
    11Heracles Almelo Futsal 611009273
    12csv Apeldoorn 511008173
    13't Peeske 211008173
    14Colmschate '33 211009363
    15Heracles Almelo Futsal 911007163
    16Morado CF 211007163
    17Sportclub Bemmel Zaal 111009453
    18Beuningse Boys 111008353
    19Orion 111008353
    20De Gastronoom Arnhem 111006153
    21Victoria Boys 1110010643
    22Heracles Almelo Futsal 411009543
    23Quick 1888 211008443
    24Union 111008443
    25SC Nowruz 311007343
    26Wilhelminaschool 111007343
    27EBZV '85 111005143
    28Excelsior '31 711005143
    29Blauw Wit 111006333
    30Zavodo 76 211006333
    31Heracles Almelo Futsal 811005233
    32Heracles Almelo Futsal 1211005233
    33Turkse Kracht 211005233
    34FC RDC 311004133
    35Turkse Kracht 511004133
    36Futsal Anouel Zutphen 111003033
    37FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 211008623
    38SC Nowruz 411006423
    39Turkse Kracht 311005323
    40Juliana '31 311004223
    41Sportclub Olympic 1311004223
    42FC Dinxperlo 111003123
    43FC Gonemo 211003123
    44LZVV/MSML.NL 411003123
    45Victoria Boys 211008713
    46Excelsior '31 811006513
    47Drienerlo 311005413
    48SC Nowruz 511005413
    49ZVV Beuningen 111003213
    50Brakkenstein 211003213
    51SC Nowruz 711003213
    52VIOD 111004403
    53FC Tinnegieter 511003303
    54SP Teuge 111001103
    55csv Apeldoorn 300000000
    56Drienerlo 400000000
    57EBZV '85 200000000
    58Excelsior '31 500000000
    59Heracles Almelo Futsal 1400000000
    60Juliana '31 200000000
    61SC Nowruz 900000000
    62FC Brasil '77 210014400
    63Brakkenstein 510013300
    64csv Apeldoorn 1010011100
    65Groen Wit '62 2100178-10
    66FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5100156-10
    67Heracles Almelo Futsal 16100145-10
    68sv Orderbos 1100145-10
    69csv Apeldoorn 1100123-10
    70Quick 1888 4100123-10
    71ZVV Oldenzaal 2100123-10
    72ZVV Oldenzaal 7100168-20
    73ATIK 5100146-20
    74De Gazelle 2100135-20
    75SC Rijnland 1100124-20
    76FC Tinnegieter 4100124-20
    77FC Dinxperlo 2100113-20
    78Veldhoek 1100113-20
    79Zavodo 76 3100113-20
    80SC Doesburg 4100136-30
    81FC Tinnegieter 3100136-30
    82EBZV '85 4100125-30
    83De Gazelle 1100125-30
    84FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3100125-30
    85Diepenveen 1100114-30
    86Go Ahead Deventer 4100114-30
    87VVG '25 2100103-30
    88csv Apeldoorn 61001610-40
    89Excelsior '31 12100159-40
    90Brakkenstein 6100148-40
    91Brakkenstein 3100148-40
    92Excelsior '31 17100137-40
    93Groen Wit '62 3100137-40
    94Excelsior '31 9100115-40
    95ZVV Oldenzaal 11100115-40
    96Brakkenstein 1100149-50
    97Brakkenstein 4100138-50
    98FC Tinnegieter 1100138-50
    99Zuid Arnhem 2100116-50
    100Blauw Wit ’66/BLM 1100139-60
    101Brakkenstein 7100117-60
    102Excelsior '31 16100117-60
    103Zuid Arnhem 51001310-70
    104ZVV Beuningen 3100129-70
    105Excelsior '31 14100129-70
    106LZVV/MSML.NL 2100118-70
    107SC Nowruz 6100118-70
    108DAVO 41001311-80
    109ZVL 31001210-80
    110ZVV Ede 41001716-90
    111Andarinyo 31001110-90
    112SC Nowruz 101001110-90
    113ZVV Oldenzaal 61001110-90
    114FC RDC 4100109-90
    115Excelsior '31 41001314-110

    Poulestanden csv Apeldoorn 3 ( Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde Groep 1 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juliana '31 31100217143
    2VIOD 11100111103
    3SC Nowruz 3110010193
    4DVC Dedemsvaart 2 (futsal)110011473
    5Heracles Almelo Futsal 7110010463
    6SC Nowruz 5110010463
    7Turkse Kracht 211007163
    8Excelsior '31 711006063
    9ZVV Twente 211006063
    10HHC Hardenberg 2110010553
    11't Peeske 211009453
    12Excelsior '31 811005053
    13Gramsbergen 311008443
    14SML 111008443
    15ZVV Dynamo Lelystad 211008443
    16Heracles Almelo Futsal 911007343
    17Sportclub Bemmel Zaal 111006243
    18SV Putten 511004043
    19Union 111007433
    20ZVV Haantje 311006333
    21Sportclub Olympic 311006333
    22Victoria Boys 111006333
    23ZVV Haantje 211005233
    24Beuningse Boys 111004133
    25Futsal Anouel Zutphen 111004133
    26FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 211004133
    27Colmschate '33 211007523
    28EZC '84 211006423
    29Turkse Kracht 311006423
    30Wilhelminaschool 111006423
    31Bergentheim 111003123
    32sc Genemuiden/ BONTHUIS VAARTJES MAKELAARS 111003123
    33sc Genemuiden/ KLB BEMAT 211006513
    34FC Jugador 311005413
    35‘t Harde / Mode- en Sporthuis Ten Cate 111005413
    36Heracles Almelo Futsal 1211004313
    37Orion 111004313
    38Turkse Kracht 411004313
    39csv Apeldoorn 411003213
    40SV Putten 211003213
    41Veensche Boys 811003213
    42SC Nowruz 911005503
    43De Gastronoom Arnhem 111004403
    44SC Nowruz 411003303
    45ZVV Dynamo Lelystad 611002203
    46csv Apeldoorn 300000000
    47Blauw Wit '66 210015500
    48Jonge Kracht 110014400
    49DAVO 110013300
    50FC Jugador 210012200
    51Exstudiantes Zwolle 1100156-10
    52ZVV Sparta Nijkerk 2100145-10
    53ZVO/De Herberg 1100145-10
    54Drienerlo 3100134-10
    55LZVV/MSML.NL 4100134-10
    56Morado CF 2100134-10
    57FC Bordkrijt 5100123-10
    58SP Teuge 1100123-10
    59Walk Inn Boys 2100123-10
    60FC RDC 3100157-20
    61Excelsior '31 5100146-20
    62Heracles Almelo Futsal 6100146-20
    63SV Putten 6100146-20
    64ZVH 1100113-20
    65ZVO/De Herberg 2100113-20
    66Quick 1888 2100147-30
    67AHB 2100136-30
    68csv Apeldoorn 5100136-30
    69Zavodo 76 2100136-30
    70ZVV Sparta Nijkerk 6100125-30
    71ZVV Beuningen 1100114-30
    72Blauw Wit 1100114-30
    73FC Gonemo 2100114-30
    74Hardenberg '85 2100148-40
    75Sportclub Olympic 9100148-40
    76Watergoor 1100148-40
    77HHC Hardenberg 9100137-40
    78Brakkenstein 2100126-40
    79FC Foppen 3 - EHD Automotive100104-40
    80Gramsbergen 11001510-50
    81FC Dinxperlo 1100149-50
    82Heracles Almelo Futsal 14100105-50
    83EBZV '85 11001410-60
    84Victoria Boys 21001410-60
    85SC Nowruz 7100117-60
    86Heracles Almelo Futsal 8100106-60
    87Heracles Almelo Futsal 4100106-60
    88Voorwaarts V. 11001411-70
    89Turkse Kracht 51001110-90
    90Sportclub Olympic 131001111-100
    91FC Tinnegieter 51001721-140

    Poulestanden csv Apeldoorn 3 ( Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde Groep 1 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVV Dynamo Lelystad 21100110113
    2FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 211009183
    3Turkse Kracht 4110011563
    4Futsal Anouel Zutphen 111009363
    5SV Putten 211007163
    6Wilhelminaschool 111009453
    7SC Nowruz 911009633
    8ZVV Twente 211009633
    9Heracles Almelo Futsal 711007433
    10sc Genemuiden/ KLB BEMAT 211007433
    11Gramsbergen 311007433
    12SC Nowruz 311005233
    13Union 111005233
    14Veensche Boys 811007523
    15csv Apeldoorn 411006423
    16SC Nowruz 411006423
    17Sportclub Olympic 311006423
    18De Gastronoom Arnhem 11100161513
    19Colmschate '33 211004313
    20SC Nowruz 511004313
    21ZVV Haantje 211003213
    22ZVV Dynamo Lelystad 611003303
    23Juliana '31 300000000
    24sc Genemuiden/ BONTHUIS VAARTJES MAKELAARS 110013300
    25Sportclub Bemmel Zaal 110011516-10
    26csv Apeldoorn 3100134-10
    27Excelsior '31 8100134-10
    28EZC '84 2100123-10
    29FC Jugador 3100157-20
    30SML 1100146-20
    31Turkse Kracht 3100146-20
    32VIOD 1100146-20
    33HHC Hardenberg 2100169-30
    34Victoria Boys 1100169-30
    35DVC Dedemsvaart 2 (futsal)100147-30
    36Heracles Almelo Futsal 9100147-30
    37ZVV Haantje 3100147-30
    38Orion 1100125-30
    39Turkse Kracht 2100125-30
    40Heracles Almelo Futsal 12100149-50
    41Excelsior '31 71001511-60
    42't Peeske 2100139-60
    43‘t Harde / Mode- en Sporthuis Ten Cate 1100117-60
    44Bergentheim 1100119-80
    45SV Putten 51001011-110
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    csv Apeldoorn 3

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    3,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,85

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd