• csv Apeldoorn 9 woensdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groen, DaanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 jul.csv Apeldoorn 1 - Regioteam Arnhem5 - 2
  • Poulestanden csv Apeldoorn 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGOVV 1000000000
    2Andarinyo 600000000
    3Andarinyo 500000000
    4Andarinyo 400000000
    5csv Apeldoorn 900000000
    6ATIK 1600000000
    7ATIK 1400000000
    8ATIK 1500000000
    9Beekbergen 100000000
    10SC Klarenbeek 100000000
    11Voorst 100000000
    12Voorst 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bosch, Mike van denTeamspeler
    Groen, DaanTeamspeler
    Houtop, TimoTeamspeler
    Hulleman, LuukTeamspeler
    Pieters, RickTeamspeler
    Pluim, DannyTeamspeler
    Reiling, RobTeamspeler
    Schie, Bastiaan vanTeamspeler
    Zeldenrijk, ThijsTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    csv Apeldoorn 9

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd