• csv Apeldoorn 9 woensdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groen, DaanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bosch, Mike van denTeamspeler
    Groen, DaanTeamspeler
    Houtop, TimoTeamspeler
    Hulleman, LuukTeamspeler
    Pieters, RickTeamspeler
    Pluim, DannyTeamspeler
    Reiling, RobTeamspeler
    Schie, Bastiaan vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 okt. 20:30csv Apeldoorn 9 - Andarinyo 5Matenpark (Apeldoorn)
    5 nov. 22:30Andarinyo 6 - csv Apeldoorn 9Bhoele (Eerbeek)
    12 nov. 21:00Voorst 2 - csv Apeldoorn 9MFC De Pauw Klarenbeek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 okt.ATIK 16 - csv Apeldoorn 96 - 5
    15 okt.Andarinyo 4 - csv Apeldoorn 95 - 5
  • Poulestanden csv Apeldoorn 9 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATIK 16440029121712
    2Beekbergen 13300395349
    3Voorst 13300314279
    4Andarinyo 45212212017
    5SC Klarenbeek 132012611156
    6ATIK 143201161066
    7Andarinyo 5210110823
    8ATIK 182101713-63
    9ATIK 153102171703
    10Andarinyo 651041429-153
    11csv Apeldoorn 950141433-191
    12Voorst 24004466-620

    Poulestanden csv Apeldoorn 9 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DAVO 1110010463
    2csv Apeldoorn 91001410-60
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    csv Apeldoorn 9

    VS

    Andarinyo 5

    29 oktober 202120:30 uur
    Matenpark (Apeldoorn) Matenpark (Apeldoorn) veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    csv Apeldoorn 9

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    2,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd