• Terwijl het huidige seizoen zijn ontknoping nadert en de prijzen worden verdeeld, is ons eerste elftal nog volop in de race voor de tweede plaats in de competitie. Daarnaast zijn we koploper in de derde periode. Daarmee hebben we twee kansen om deelname aan de nacompetitie veilig te stellen, met als doel promotie naar de vierde divisie. Dat zou een prachtig cadeau zijn voor de vereniging in dit jubileumjaar.

    Achter de schermen werken we hard aan de samenstelling van de selectie en staf voor komend seizoen. We zijn verheugd dat veertien spelers uit de huidige selectie hebben toegezegd ook volgend seizoen voor csv Apeldoorn uit te komen. Daarnaast hebben we ons versterkt met drie nieuwe spelers: Kaan Aygun (Excelsior ’31), Vincent Derksen (VVOG Harderwijk) en Jesse Perdon (VIOS Vaassen).

    Vanuit de O23-1 maken doelman Youri de Weert, verdedigers Thijs Dijkman en Daniël Fennebeumer en de momenteel geblesseerde Gilles Leene de stap naar de eerste selectie. Zij krijgen de kans zich verder te ontwikkelen, waarbij zij hun wedstrijden voornamelijk in de O23-1 zullen blijven spelen.

    Binnen de staf blijft vrijwel iedereen behouden. Alleen keeperstrainer Martijn Kist verlaat op eigen verzoek de club. Met Jeroen Gerritsen (overgekomen van AGOVV) hebben we een geschikte opvolger gevonden. Nieuw binnen de staf is ook de functie van spitsentrainer. Met Jaap de Brouwer hebben we overeenstemming bereikt om onze aanvallers, zowel binnen de A-selectie als in de bovenbouw van de jeugd, verder te ontwikkelen.

    Daarnaast zal Wahyudi Vermeulen ook komend seizoen als grensrechter fungeren bij wedstrijden van csv Apeldoorn 1, wanneer er geen arbitraal trio door de KNVB is aangesteld. Vanuit Willemsen Fysiotherapie sluit Chris Olthof op dinsdagavond aan; hij neemt de rol over van Mike Willemsen. Martijn de Kruif blijft verantwoordelijk voor de donderdagavond en de wedstrijddag.



    Tegelijkertijd nemen we afscheid van enkele spelers. Pieter van der Straten en Ruben Katerberg maken de overstap naar SDV Barneveld en Jaimy Eiland vertrekt naar VVOG Harderwijk. Karsten Leene en Delano Grootenhuis stoppen met voetballen. In goed overleg is bovendien besloten om niet verder te gaan met Jarno van den Bos en Mikai Ozcan.

    Bij de O23-1 zijn we blij dat het contract van hoofdtrainer Bas van den Bergh is verlengd. Daarnaast is Tom Dhont aangesteld als assistent-trainer. Vanuit de JO19-1 stromen meerdere spelers door naar de O23-1, waar zij samen met een aantal vaste krachten een talentvolle groep vormen.

    Tot slot werken we momenteel aan een technisch beleidsplan voor de senioren, als aanvulling op het beleid binnen de jeugdopleiding. Daarnaast vindt er maandelijks overleg plaats tussen de selectietrainers om de ontwikkeling van spelers te monitoren en af te stemmen.

    Met deze ontwikkelingen bouwen we verder aan een stabiele en toekomstgerichte organisatie, waarin ruimte is voor zowel prestaties als talentontwikkeling. We hebben vertrouwen in de ingezette koers en kijken met veel enthousiasme uit naar de afronding van dit seizoen én de start van het nieuwe voetbaljaar.

    Bestuurslid Technische Zaken
    Henk Calot