Home
Vereniging
Beleid en protocollen
Bestuur
Vacatures
Commissies
Media
PR&Communicatie
Huisstijl
Presentatiegids
Lidmaatschap
Recycleplein
Leden van verdienste
Vertrouwenspersoon
Sponsoring
Sponsor worden
Nieuws
Agenda
Contact
Over ons
De sponsors
Senioren
Eerste elftal
O23
O23-1
O23-2
O23-3
Senioren
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
VR30+ / 35+ / 45+
VR30+1
35+1
35+2
35+3
45+1
Zaal
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Wedstrijdsecretariaat
Trainingsschema
Jeugd
Contact & Organisatie
Nieuws
Visie
Wedstrijdsecretariaat
Trainingsschema
Oefenstofdatabase
JO19 - JO16 (Bovenbouw)
JO19-1
JO19-2
JO18-1
JO17-1
JO17-2
JO17-3
JO17-4
JO16-1
JO16-2
JO16-3
JO16-4
JO15 - JO13 (Middenbouw)
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
JO14-1
JO14-2
JO14-3
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
JO13-5
JO12 - JO8 (Onderbouw)
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7 - JO6 (Mini's)
Programma & Uitslagen
Horeca
Acties
Algemene info
Evenementen
Openingstijden
Reserveringen
Agenda
Kledingwebshop
Contact
Routebeschrijving
Contactgegevens
Contactformulier
Home
Vereniging
+
Beleid en protocollen
Bestuur
Vacatures
Commissies
Media
+
PR&Communicatie
Huisstijl
Presentatiegids
Lidmaatschap
Recycleplein
Leden van verdienste
Vertrouwenspersoon
Sponsoring
+
Sponsor worden
Nieuws
Agenda
Contact
Over ons
De sponsors
Senioren
+
Eerste elftal
O23
+
O23-1
O23-2
O23-3
Senioren
+
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
VR30+ / 35+ / 45+
+
VR30+1
35+1
35+2
35+3
45+1
Zaal
+
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Wedstrijdsecretariaat
Trainingsschema
Jeugd
+
Contact & Organisatie
Nieuws
Visie
Wedstrijdsecretariaat
Trainingsschema
Oefenstofdatabase
JO19 - JO16 (Bovenbouw)
+
JO19-1
JO19-2
JO18-1
JO17-1
JO17-2
JO17-3
JO17-4
JO16-1
JO16-2
JO16-3
JO16-4
JO15 - JO13 (Middenbouw)
+
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
JO14-1
JO14-2
JO14-3
JO13-1
JO13-2
JO13-3
JO13-4
JO13-5
JO12 - JO8 (Onderbouw)
+
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO7 - JO6 (Mini's)
Programma & Uitslagen
Horeca
+
Acties
Algemene info
Evenementen
Openingstijden
Reserveringen
Agenda
Kledingwebshop
Contact
+
Routebeschrijving
Contactgegevens
Contactformulier
Programma
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Status
Details
di 19-mrt. 20:00
csv Apeldoorn O23-1
Go Ahead E. o21
Te spelen
wo 20-mrt. 18:45
Groen Wit '62 JO12-3
csv Apeldoorn JO12-4
Te spelen
wo 20-mrt. 20:30
ATIK 15
csv Apeldoorn 6
Te spelen
wo 20-mrt. 21:30
SC Nowruz 11
csv Apeldoorn 5
Te spelen
do 21-mrt. 18:30
csv Apeldoorn JO11-4
AGOVV JO11-4JM
Te spelen
do 21-mrt. 18:30
csv Apeldoorn JO11-5
Robur et Velocitas JO11-5
Te spelen
vr 22-mrt. 19:45
SV Vaassen 1
csv Apeldoorn 2
Te spelen
vr 22-mrt. 22:30
csv Apeldoorn 8
csv Apeldoorn 10
Te spelen
za 23-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO12-4
sv Orderbos JO12-1
Te spelen
za 23-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO11-3
Voorst JO11-2
Te spelen
za 23-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO11-4
Robur et Velocitas JO11-6JM
Te spelen
za 23-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO12-3
VIOS V. JO12-1
Te spelen
za 23-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO13-2
Columbia JO13-1
Te spelen
za 23-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO13-4
SKV JO13-2JM
Te spelen
za 23-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO13-3
Groen Wit '62 JO13-2
Te spelen
za 23-mrt. 08:45
DVS'33 Ermelo JO15-2
csv Apeldoorn JO15-2
Te spelen
za 23-mrt. 09:00
SDV Barneveld JO13-4
csv Apeldoorn JO13-5
Te spelen
za 23-mrt. 09:30
Colmschate '33 JO14-2
csv Apeldoorn JO14-3
Te spelen
za 23-mrt. 09:45
VVOG Harderwijk JO14-1JM
csv Apeldoorn JO14-1JM
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
csv Apeldoorn JO16-1
RKSV Driel JO16-1
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
csv Apeldoorn JO17-3
DSV '61 JO17-1
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
csv Apeldoorn JO16-4
ZVV '56 JO16-1
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
csv Apeldoorn JO14-2
Columbia JO14-1
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
WSV O23-1
csv Apeldoorn O23-1
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
Albatross JO12-2
csv Apeldoorn JO12-5
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
Columbia JO11-5
csv Apeldoorn JO11-5
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
FC Zutphen JO15-5
csv Apeldoorn JO15-4
Te spelen
za 23-mrt. 10:40
Koninklijke HFC JO13-1
csv Apeldoorn JO13-1
Te spelen
za 23-mrt. 11:30
csv Apeldoorn JO17-4
SDV Barneveld JO17-3
Te spelen
za 23-mrt. 11:30
SDC Putten JO16-2
csv Apeldoorn JO16-3
Te spelen
za 23-mrt. 11:30
Eerbeekse Boys JO15-2
csv Apeldoorn JO15-3
Te spelen
za 23-mrt. 12:00
sv Orderbos JO19-1
csv Apeldoorn JO19-2
Te spelen
za 23-mrt. 12:30
csv Apeldoorn JO15-1
NEO JO15-1
Te spelen
za 23-mrt. 13:00
csv Apeldoorn 2
AGOVV 2
Te spelen
za 23-mrt. 13:00
csv Apeldoorn 4
SP Eefde 2
Te spelen
za 23-mrt. 13:00
csv Apeldoorn JO19-1
RKHVV JO19-2
Te spelen
za 23-mrt. 13:00
Bennekom 5
csv Apeldoorn 3
Te spelen
za 23-mrt. 13:00
AFC Quick 1890 JO18-1
csv Apeldoorn JO18-1
Te spelen
za 23-mrt. 13:00
Lunteren JO17-1
csv Apeldoorn JO17-2
Te spelen
za 23-mrt. 13:45
csv Apeldoorn 12
Nunspeet 8
Te spelen
za 23-mrt. 14:00
OSC JO16-1
csv Apeldoorn JO16-2
Te spelen
za 23-mrt. 15:00
csv Apeldoorn 1
SDC Putten 1
Te spelen
za 23-mrt. 15:00
Stroe 5
csv Apeldoorn 8
Te spelen
za 23-mrt. 15:30
csv Apeldoorn 10
EFC '58 7
Te spelen
za 23-mrt. 15:30
csv Apeldoorn 9
WSV 4
Te spelen
za 23-mrt. 15:30
csv Apeldoorn JO17-1
SJO FC Dalfsen JO17-1
Te spelen
za 23-mrt. 16:00
csv Apeldoorn 7
WSV 3
Te spelen
za 23-mrt. 16:15
WSV 2
csv Apeldoorn 6
Te spelen
za 23-mrt. 16:15
WSV 5
csv Apeldoorn 11
Te spelen
ma 25-mrt. 20:30
SP Teuge 3
csv Apeldoorn 9
Te spelen
ma 25-mrt. 21:30
Victoria Boys 1
csv Apeldoorn 3
Te spelen
wo 27-mrt. 20:15
Sparta Nijkerk 8
csv Apeldoorn 5
Te spelen
wo 27-mrt. 21:15
Victoria Boys 3
csv Apeldoorn 7
Te spelen
vr 29-mrt. 20:45
FC Sedap 1
csv Apeldoorn 2
Te spelen
vr 29-mrt. 21:00
ZVV Dynamo Lelystad 2
csv Apeldoorn 1
Te spelen
vr 29-mrt. 21:30
csv Apeldoorn 10
csv Apeldoorn 8
Te spelen
za 30-mrt. 10:30
csv Apeldoorn JO16-1
Berghem Sport JO16-1
Te spelen
za 30-mrt. 10:30
csv Apeldoorn JO16-4
csv Apeldoorn JO16-3
Te spelen
za 30-mrt. 10:30
csv Apeldoorn JO13-1
SML JO13-1JM
Te spelen
za 30-mrt. 11:30
csv Apeldoorn JO17-3
AGOVV JO17-1
Te spelen
za 30-mrt. 12:15
csv Apeldoorn 5
SDC Putten 7
Te spelen
za 30-mrt. 12:30
csv Apeldoorn 11
Eerbeekse Boys 6
Te spelen
za 30-mrt. 12:30
csv Apeldoorn 6
Hoevelaken 7
Te spelen
za 30-mrt. 13:00
csv Apeldoorn JO15-1
Achilles E JO15-1
Te spelen
za 30-mrt. 13:30
SML JO18-1
csv Apeldoorn JO18-1
Te spelen
za 30-mrt. 14:30
csv Apeldoorn 9
WWNA 2
Te spelen
za 30-mrt. 14:30
Apeldoornse Boys 2
csv Apeldoorn 4
Te spelen
za 30-mrt. 14:30
ESA 3
csv Apeldoorn 2
Te spelen
za 30-mrt. 15:00
csv Apeldoorn 10
Elspeet 5
Te spelen
za 30-mrt. 15:00
csv Apeldoorn JO19-1
SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1
Te spelen
za 30-mrt. 15:30
csv Apeldoorn 8
DVS'33 Ermelo 8
Te spelen
za 30-mrt. 15:30
csv Apeldoorn JO17-2
De Bataven JO17-1
Te spelen
Uitslagen
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Uitslag
Details
ma 18-mrt. 20:30
csv Apeldoorn 9
csv Apeldoorn 7
5 - 3
ma 18-mrt. 20:15
csv Apeldoorn 3
csv Apeldoorn 4
2 - 8
za 16-mrt. 18:00
RKHVV 1
csv Apeldoorn 1
1 - 5
za 16-mrt. 17:30
csv Apeldoorn JO19-2
SML JO19-4
3 - 1
za 16-mrt. 16:00
csv Apeldoorn 3
VVOP 5
2 - 3
za 16-mrt. 16:00
csv Apeldoorn 8
Hoevelaken 11
7 - 0
za 16-mrt. 16:00
csv Apeldoorn JO17-2
Groen Wit '62 JO17-1
5 - 3
za 16-mrt. 15:00
csv Apeldoorn JO18-1
DVS'33 Ermelo JO18-1
3 - 0
za 16-mrt. 15:00
csv Apeldoorn JO16-2
Bennekom JO16-2
1 - 3
za 16-mrt. 15:00
Eerbeekse Boys 4
csv Apeldoorn 9
2 - 0
za 16-mrt. 14:30
FC Horst JO17-2
csv Apeldoorn JO17-4
5 - 4
za 16-mrt. 14:30
FC Bergh JO19-1
csv Apeldoorn JO19-1
5 - 0
za 16-mrt. 14:30
Nunspeet O23-1
csv Apeldoorn o23-2
6 - 1
za 16-mrt. 13:30
csv Apeldoorn 5
DVS'33 Ermelo 5
2 - 0
za 16-mrt. 13:30
csv Apeldoorn JO15-4
Victoria Boys JO15-1
5 - 1
za 16-mrt. 13:00
csv Apeldoorn 11
SC Klarenbeek 3
4 - 2
za 16-mrt. 12:45
SJO AZSV - AD '69 JO17-1
csv Apeldoorn JO17-1
3 - 2
za 16-mrt. 12:30
csv Apeldoorn JO16-1
DVOV JO16-1
1 - 4
za 16-mrt. 12:30
csv Apeldoorn o23-1
ONS Sneek O23-1
2 - 3
za 16-mrt. 12:30
Eerbeekse Boys 3
csv Apeldoorn 7
1 - 0
za 16-mrt. 12:30
Nunspeet 8
csv Apeldoorn 10
1 - 1
za 16-mrt. 12:30
ZVV '56 O23-1
csv Apeldoorn O23-3
2 - 0
za 16-mrt. 12:00
csv Apeldoorn JO16-4
SDV Barneveld JO16-1
0 - 12
za 16-mrt. 12:00
VEVO 2
csv Apeldoorn 4
2 - 2
za 16-mrt. 11:30
csv Apeldoorn JO15-2
Epe JO15-1
1 - 4
za 16-mrt. 11:30
csv Apeldoorn JO14-3
Klarenbeek SC JO14-1JM
5 - 3
za 16-mrt. 11:30
WSV JO12-3
csv Apeldoorn JO12-3
3 - 4
za 16-mrt. 11:15
AGOVV JO13-1
csv Apeldoorn JO13-3
6 - 0
za 16-mrt. 11:00
CSV'28 JO15-1
csv Apeldoorn JO15-1
1 - 3
za 16-mrt. 10:30
csv Apeldoorn JO14-1
Bennekom JO14-1
1 - 4
za 16-mrt. 10:30
csv Apeldoorn JO13-1
Zeeburgia avv JO13-1
0 - 4
za 16-mrt. 10:30
csv Apeldoorn JO16-3
ST Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO16-1
0 - 2
za 16-mrt. 10:30
OWIOS JO17-1
csv Apeldoorn JO17-3
5 - 0
za 16-mrt. 10:15
Groen Wit '62 JO11-6JM
csv Apeldoorn JO11-4
1 - 6
za 16-mrt. 09:30
NSC Nijkerk JO13-1
csv Apeldoorn JO13-4
3 - 2
za 16-mrt. 09:30
FC RDC JO11-1
csv Apeldoorn JO11-3
7 - 0
za 16-mrt. 09:00
FC Horst JO14-1
csv Apeldoorn JO14-2
2 - 1
za 16-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO12-1
Hattem JO12-1
4 - 0
za 16-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO12-5
Eerbeekse Boys JO12-2
10 - 1
za 16-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO12-2
Groen Wit '62 JO12-1
4 - 3
za 16-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO13-5
Sparta Nijkerk JO13-8
8 - 3
za 16-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO11-2
Columbia JO11-2
1 - 3
za 16-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO15-3
Teuge SP JO15-2JM
1 - 0
za 16-mrt. 08:30
csv Apeldoorn JO11-1
N.E.C. (voetbalacademie) JO11-2
7 - 3
za 16-mrt. 08:30
VVOP, JO13-1JM
csv Apeldoorn JO13-2
1 - 4
vr 15-mrt. 21:30
csv Apeldoorn 2
Emst 1
6 - 3
vr 15-mrt. 21:30
Alexandria 35+1
csv Apeldoorn 35+2
2 - 0
vr 15-mrt. 21:00
csv Apeldoorn 35+2
WSV 35+3
0 - 3
vr 15-mrt. 20:30
Groen Wit '62 2
csv Apeldoorn 10
6 - 13
vr 15-mrt. 20:30
AGOVV 35+2
csv Apeldoorn 35+3
3 - 2
vr 15-mrt. 20:30
Groen Wit '62 VR30+1
csv Apeldoorn VR30+1
0 - 1
vr 15-mrt. 20:30
Beekbergen 35+1
csv Apeldoorn 35+2
3 - 1
vr 15-mrt. 20:00
csv Apeldoorn 35+3
WSV 35+1
2 - 2
vr 15-mrt. 20:00
csv Apeldoorn VR30+1
Prins Bernhard VR30+1
7 - 0
vr 15-mrt. 19:30
csv Apeldoorn 35+3
Groen Wit '62 35+2
2 - 1
wo 13-mrt. 21:30
SC Nowruz 8
csv Apeldoorn 6
3 - 1
wo 13-mrt. 21:15
Blauw Wit ’66/BLM 1
csv Apeldoorn 3
5 - 2
wo 13-mrt. 19:30
SC Nowruz 10
csv Apeldoorn 9
6 - 4
wo 13-mrt. 18:30
Epe JO12-1JM
csv Apeldoorn JO12-1
4 - 5