• De A-selectie en het nieuwe O23-elftal zijn al enkele maanden met de nieuwe selecties aan het voorbereiden op het seizoen 2021-2022. Ondanks de beperkende maatregelen maken de elftallen van Jan Kromkamp en Eelco Segers een gretige indruk op de training en onderlinge partijen. Uiteraard zijn de spelers en staf blij dat er vanaf 26 juni ook weer (oefen)wedstrijden gespeeld mogen worden en de volgende stap gezet kan worden in de voorbereiding. Ook publiek is weer welkom, maar moet wel 1,5 meter onderling afstand houden van elkaar.

    Oefenprogramma csv Apeldoorn 1

    Zaterdag 3 juli | 15.15 uur, Apeldoorn
    csv Apeldoorn - DUNO D.
    Uitslag: 4-1

    Dinsdag 6 juli | 20.15 uur, Apeldoorn
    csv Apeldoorn - Roda '46
    Uitslag: 4-4

    Zaterdag 10 juli | 18.30 uur, Apeldoorn
    csv Apeldoorn - Go Ahead Eagles O21
    Uitslag: 4-2

    Donderdag 15 juli | 20.00 uur, Apeldoorn
    AGOVV - csv Apeldoorn
    Uitslag: 1-2

    Zaterdag 17 juli | 15.00 uur, Apeldoorn
    csv Apeldoorn - Regioteam Arnhem
    Uitslag: 5-2

    Zaterdag 14 augustus | 10.00 uur, Apeldoorn
    Eerste training tweede blok

    Zaterdag 21 augustus | 14.30 uur, Wezep
    WHC - csv Apeldoorn
    Uitslag: 2-1

    Zaterdag 21 augustus | 14.45 uur, Apeldoorn
    csv Apeldoorn (combinatie 1 / O23) - WSV
    Apeldoorn Cup (Speelduur: 2 x 30 minuten)
    Uitslag: 0-3

    Donderdag 26 augustus | 19.00 uur, Apeldoorn
    Robur et Velocitas - csv Apeldoorn (veld csv Apeldoorn)
    Apeldoorn Cup (Speelduur: 2 x 30 minuten)
    Uitslag: 2-5

    Zaterdag 28 augustus | 14.45 uur, Apeldoorn
    Victoria Boys - csv Apeldoorn (veld csv Apeldoorn)
    Apeldoorn Cup (Speelduur: 2 x 45 minuten)
    Uitslag: 1-11

    Dinsdag 31 augustus | 20.00 uur, Twello
    Voorwaarts Twello - csv Apeldoorn
    Uitslag: 2-6

    Zaterdag 4 september | 17.00 uur
    Quick 1888 - csv Apeldoorn
    Groepsfase districtsbeker

    Dinsdag 7 september | 20.00 uur, Nijkerk
    Sparta Nijkerk - csv Apeldoorn

    Zaterdag 11 september | 17.00 uur
    csv Apeldoorn - Bemmel
    Groepsfase districtsbeker

    Dinsdag 14 september | 20.00 uur, Ermelo
    DVS '33 - csv Apeldoorn

    Zaterdag 18 september | 17.00 uur
    csv Apeldoorn - Alverna
    Groepsfase districtsbeker

    Zaterdag 25 september | 15.00 uur
    SDV Barneveld - csv Apeldoorn
    Eerste competitiewedstrijd

    Oefenprogramma csv Apeldoorn O23

    Zaterdag 26 juni | 15.00 uur, Apeldoorn
    csv Apeldoorn O23 - csv Apeldoorn 3
    Uitslag: 5-3

    Donderdag 1 juli | 20.00 uur, Epe
    SV Epe 1 - csv Apeldoorn O23
    Uitslag: 3-2

    Dinsdag 6 juli | 20.00 uur, Apeldoorn
    Victoria Boys 1 - csv Apeldoorn O23
    Uitslag: 1-3

    Zaterdag 10 juli | 15.30 uur, Apeldoorn
    csv Apeldoorn O23 - Roda '46 O23
    Uitslag: 2-3

    Zaterdag 7 augustus | 11.00 uur, Apeldoorn
    Eerste training tweede blok

    Dinsdag 17 augustus | 20.00 uur, Apeldoorn
    csv Apeldoorn O23 - TEC O23
    Uitslag: 2-2

    Zaterdag 21 augustus | 14.45 uur, Apeldoorn
    csv Apeldoorn (combinatie 1 / O23) - WSV
    Apeldoorn Cup (Speelduur: 2 x 30 minuten)
    Uitslag: 0-3

    Dinsdag 24 augustus | 20.00 uur, Zwolle
    SVI O23 - csv Apeldoorn O23

    Zaterdag 28 augustus | 12.00 uur, Veenendaal
    DOVO O23 - csv Apeldoorn O23
    Uitslag: 3-1

    Zaterdag 4 september | 12.00 uur, Ede
    DTS Ede O23 - csv Apeldoorn O23
    Eerste competitiewedstrijd

    Wijzigingen voorbehouden
    Alle bovenstaande data is onder voorbehoud. Zodra er wijzigingen zijn, wordt dit via de officiƫle kanalen bekendgemaakt.