csv Apeldoorn sluit zaterdag het jaar af met een uitwedstrijd op de Putter Eng, waar SDC Putten de laatste tegenstander van 2025 is. Om 14.30 uur klinkt het eerste fluitsignaal van scheidsrechter J.T. Wa Bwanda voor een duel tussen twee ploegen die de laatste jaren regelmatig tegenover elkaar hebben gestaan.
SDC Putten is na de degradatie uit de hoofdklasse, de huidige vierde divisie, in 2021-2022 een vaste waarde in de eerste klasse en trof csv Apeldoorn al in het seizoen 2022-2023. Toen pakten de rood-gelen de titel en eindigden de Puttenaren als tweede. Dit seizoen staat SDC Putten, onder leiding van trainer Habib Al Mohsinawi, zesde met zeventien punten uit tien wedstrijden.
In de aanloop naar het duel kende SDC Putten twee nederlagen. Eerst werd thuis met 0-2 verloren van Berkum, daarna volgde een 2-1 uitnederlaag bij BFC in Bussum. De thuisploeg zal erop gericht zijn deze reeks te doorbreken en met een positief resultaat de winterstop in te gaan.
csv Apeldoorn reist na de zege op KHC met een goed resultaat op zak af naar Putten. Ondanks een vroege 1-0 voorsprong zorgden een rode kaart voor doelman Nick Hofman, een benutte penalty en een snelle treffer na rust ervoor dat KHC op 1-2 kwam. De Apeldoorners herstelden zich echter via doelpunten van Cem Köse (2-2) en Ilias Yadir (3-2). In de ranglijst staat csv Apeldoorn tweede met 22 punten, drie minder dan koploper Berkum, dat afgelopen zaterdag met 3-4 verloor van Unicum en zaterdag op bezoek gaat bij nummer drie BFC.

Overige wedstrijden speelronde 11:
VVOG Harderwijk - Zuidvogels
BFC - Berkum
KHC - Veensche Boys
Roda '46 - Unicum
DTS Ede - VRC
Bennekom - DOS Kampen
Ben je niet in de gelegenheid om aanwezig te zijn? De wedstrijd is beknopt te volgen via X. In de loop van het weekend volgt het wedstrijdverslag met foto’s op onze website en een uitgebreide samenvatting op ons clubkanaal.
Tekst: csvapeldoorn.nl | Henk-Jan van Beek
Foto’s: wozopro.nl | Wout van Zoeren