• csv Apeldoorn 9 maandag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gerritsen, TeunOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berends, BasTeamspeler
    Buitendijk, StevenTeamspeler
    Gerritsen, TeunTeamspeler
    Kraats, Marcus Van deTeamspeler
    Slingerland, LarsTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden csv Apeldoorn 9 ( 3e klasse 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn 900000000
    2ATIK 1000000000
    3ATIK 1200000000
    4Futsal Anouel Zutphen 600000000
    5Futsal Anouel Zutphen 700000000
    6Groen Wit '62 300000000
    7Groen Wit '62 400000000
    8Groen Wit '62 500000000
    9SC Klarenbeek 200000000
    10SC Klarenbeek 100000000
    11LZVV/MSML.NL 500000000
    12LZVV/MSML.NL 600000000
    13SV Twello 200000000
    14SV Twello 300000000
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    csv Apeldoorn 9

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd