• csv Apeldoorn 4 maandag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Keijzer, PatrickOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arrai, LorenzoTeamspeler
    Beldman, ArnoudTeamspeler
    Berg, Diederick van denTeamspeler
    Boute, HansTeamspeler
    Brake, Jorn terTeamspeler
    Houttum, Stef vTeamspeler
    Keijzer, PatrickTeamspeler
    Rees, Wouter vanTeamspeler
    Sipkema, YouriTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Poulestanden csv Apeldoorn 4 ( 3e klasse 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1csv Apeldoorn 400000000
    2csv Apeldoorn 500000000
    3ATIK 1100000000
    4ATIK 1300000000
    5ATIK 900000000
    6SC Nowruz 1400000000
    7SC Nowruz 1500000000
    8SC Nowruz 1300000000
    9SC Nowruz 1600000000
    10STB 2/ Training Plan00000000
    11STB 100000000
    12SP Teuge 300000000
    13SP Teuge 200000000
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    csv Apeldoorn 4

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd