• csv Apeldoorn 2 vrijdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bernard, LucOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bernard, LucTeamspeler
    Bibo, JonathanTeamspeler
    Bos, GeertTeamspeler
    Bos, JaapTeamspeler
    Feenstra, ErwinTeamspeler
    Garde, Lennart van derTeamspeler
    Hertog, RobinTeamspeler
    Hoff, Pieter vtTeamspeler
    Jong, Dennis deTeamspeler
    Looijenga, BenjaminTeamspeler
    Petri, RubenTeamspeler
    Straatman, StefanTeamspeler
    Voorde, Maurits TenTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden csv Apeldoorn 2 ( 3e klasse 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Nowruz 3211632135478851
    2Emst 1221444134835146
    3KCVO 1211245124116840
    4SC Nowruz 5211146129993037
    5Exstudiantes Zwolle 2201037102614133
    6SP Teuge 12210391221091333
    7FC Sedap 12094798841431
    8SC Nowruz 7208210112931926
    9csv Apeldoorn 2228212123146-2326
    10SV Vaassen 119531175113-3818
    11ATIK 921401795187-9212
    12Exstudiantes Zwolle 321201953164-1116

    Poulestanden csv Apeldoorn 2 ( Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 086 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATIK 51100111103
    2csv Apeldoorn 21001111-100
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    csv Apeldoorn 2

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    5,59

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,18

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd