• csv Apeldoorn 2 vrijdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bernard, LucOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bernard, LucTeamspeler
    Bibo, JonathanTeamspeler
    Bos, GeertTeamspeler
    Bos, JaapTeamspeler
    Feenstra, ErwinTeamspeler
    Garde, Lennart van derTeamspeler
    Hertog, RobinTeamspeler
    Hoff, Pieter vtTeamspeler
    Jong, Dennis deTeamspeler
    Looijenga, BenjaminTeamspeler
    Petri, RubenTeamspeler
    Straatman, StefanTeamspeler
    Voorde, Maurits TenTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mei 18:30csv Apeldoorn 2 - SP Teuge 1Zuiderpark (Apeldoorn)
    31 mei 18:30csv Apeldoorn 2 - Exstudiantes Zwolle 3Matenpark (Apeldoorn)
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden csv Apeldoorn 2 ( 3e klasse 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Nowruz 3201532124428248
    2Emst 1211434127765145
    3SC Nowruz 5211146129993037
    4KCVO 1191135111104736
    5SP Teuge 1191027106881832
    6FC Sedap 12094798841431
    7Exstudiantes Zwolle 21892797593829
    8SC Nowruz 719829107822526
    9csv Apeldoorn 2206212105136-3120
    10SV Vaassen 119531175113-3818
    11ATIK 920401690181-9112
    12Exstudiantes Zwolle 318101742147-1053

    Poulestanden csv Apeldoorn 2 ( Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 086 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATIK 51100111103
    2csv Apeldoorn 21001111-100
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    csv Apeldoorn 2

    VS

    SP Teuge 1

    24 mei 202418:30 uur
    Zuiderpark (Apeldoorn) Zuiderpark (Apeldoorn) veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    csv Apeldoorn 2

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    5,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd