• A-selectie start voorbereiding op 30 juli

    22 jul 2022
  • De hoofdmacht van csv Apeldoorn begint zaterdag 30 juli aan het tweede deel van de voorbereiding op het seizoen 2022-2023. Om 10.00 uur start de training.

    Na het kampioenschap in de eerste klasse D, komt de ploeg van Jan Kromkamp uit in de vierde divisie B (voorheen hoofdklasse). De eerste speelronde staat op zaterdag 27 augustus op het programma. Voorafgaand aan de competitiestart spelen de rood-gelen in de maand augustus zes oefenwedstrijden.

    Oefenwedstrijden

    Zaterdag 30 juli

    Eerste training tweede blok

    10.00 uur

    Dinsdag 2 augustus

    Staphorst

    -

    csv Apeldoorn

    20.00 uur

    Zaterdag 6 augustus

    HSC '21

    -

    csv Apeldoorn

    14.00 uur

    Dinsdag 9 augustus

    Rohda Raalte

    -

    csv Apeldoorn

    20.00 uur

    Zaterdag 13 augustus

    csv Apeldoorn

    -

    Longa ‘30

    13.00 uur

    Dinsdag 16 augustus

    csv Apeldoorn

    -

    Roda ‘46

    20.00 uur

    Zaterdag 20 augustus (Apeldoorn Cup bij WSV)

    Columbia

    -

    csv Apeldoorn

    16.45 uur

     

     

     

     

     

    Dinsdag 6 september

    csv Apeldoorn

    -

    Voorwaarts Twello

    20.00 uur

    Dinsdag 13 september

    Veensche Boys

    -

    csv Apeldoorn

    20.00 uur


    Er wordt in de maanden augustus en september getraind op maandag, dinsdag (tenzij er een oefenwedstrijd op het programma staat) en donderdag vanaf 20.00 uur.

    Competitie
    In de vierde divisie B treft csv Apeldoorn veel oude bekenden. De volledige competitie-indeling: Ajax (Amsterdam), AZSV (Aalten), Berkum (Zwolle), Buitenpost, csv Apeldoorn, DETO (Vriezenveen), DHSC (Utrecht), Eemdijk (Bunschoten-Spakenburg), Flevo Boys (Emmeloord), SC Genemuiden, Huizen, HZVV (Hoogeveen), d' Olde Veste '54 (Steenwijk), SDV Barneveld, Swift (Amsterdam) en WV-HEDW (Amsterdam). 

    27 augustus

    SC Genemuiden

    -

    csv Apeldoorn

    P1

    14.30 uur

    3 september

    csv Apeldoorn

    -

    Eemdijk

    P1

    15.00 uur

    10 september

    SDV Barneveld

    -

    csv Apeldoorn

    P1

    15.00 uur

    17 september

    csv Apeldoorn

    -

    WV-HEDW

    P1

    15.00 uur

    24 september

    d’ Olde Veste ‘54

    -

    csv Apeldoorn

    P1

    15.00 uur

    1 oktober

    csv Apeldoorn

    -

    Flevo Boys

    P1

    15.00 uur

    8 oktober

    DHSC

    -

    csv Apeldoorn

    P1

    14.00 uur

    15 oktober

    csv Apeldoorn

    -

    HZVV

    P1

    15.00 uur

    29 oktober

    Huizen

    -

    csv Apeldoorn

    P1

    14.30 uur

    5 november

    csv Apeldoorn

    -

    DETO

    P1

    15.00 uur

    12 november

    csv Apeldoorn

    -

    Ajax

    P2

    15.00 uur

    19 november

    Swift

    -

    csv Apeldoorn

    P2

    14.30 uur

    26 november

    csv Apeldoorn

    -

    Berkum

    P2

    15.00 uur

    3 december

    AZSV

    -

    csv Apeldoorn

    P2

    14.30 uur

    10 december

    csv Apeldoorn

    -

    Buitenpost

    P2

    15.00 uur

    21 januari

    csv Apeldoorn

    -

    SC Genemuiden

    P2

    15.00 uur

    28 januari

    Eemdijk

    -

    csv Apeldoorn

    P2

    14.30 uur

    4 februari

    csv Apeldoorn

    -

    SDV Barneveld

    P2

    15.00 uur

    11 februari

    WV-HEDW

    -

    csv Apeldoorn

    P2

    14.30 uur

    25 februari

    csv Apeldoorn

    -

    d’ Olde Veste ‘54

    P2

    15.00 uur

    4 maart

    Flevo Boys

    -

    csv Apeldoorn

    P3

    15.00 uur

    11 maart

    csv Apeldoorn

    -

    DHSC

    P3

    15.00 uur

    25 maart

    HZVV

    -

    csv Apeldoorn

    P3

    15.00 uur

    1 april

    csv Apeldoorn

    -

    Huizen

    P3

    15.00 uur

    15 april

    DETO

    -

    csv Apeldoorn

    P3

    14.45 uur

    22 april

    Ajax

    -

    csv Apeldoorn

    P3

    14.30 uur

    6 mei

    csv Apeldoorn

    -

    Swift

    P3

    15.00 uur

    13 mei

    Berkum

    -

    csv Apeldoorn

    P3

    14.45 uur

    20 mei

    csv Apeldoorn

    -

    AZSV

    P3

    15.00 uur

    27 mei

    Buitenpost

    -

    csv Apeldoorn

    P3

    14.30 uur


    Digitale agenda
    Het complete wedstrijdprogramma (oefen-, beker- en competitiewedstrijden) van csv Apeldoorn 1 is gemakkelijk te importeren in jouw digitale agenda. Klik hier hoe je dat kunt doen.

    Wijzigingen voorbehouden
    Alle bovenstaande data is onder voorbehoud. Zodra er wijzigingen zijn, wordt dit via de officiële kanalen bekendgemaakt.